HCM ModulyZásuvné moduly do SunLight.
RozšířeníPřídavné rozšíření RS.
ŠablonyVzhledy pro Váš web.
Vše o designu(X)HTML & CSS tipy a triky.

Online shop

Stejně jako nabízíme pluginy volně ke stažení, nabízíme i tzv. Premium moduly, které jsou technicky komplikovanější a zaberou daleko více času při programování než ostatní doplňky. Chcete-li koupit některý z modulů, napište na e-mail, který je u infa. Cena modulu je vždy konečná a lze vystavit fakturu.

Moduly a rozšíření objednávejte na emailu tomas@smetka.net.

Fakturační systém HarFA 0.9

Cena: 5.000,-
Fakturační systém se správou faktur (napojen na ARES - automatické načtení dat do polí dle IČ), úkolů, kalendářem, peněženkou, importem přijatých faktur a roční uzávěrkou. Každá faktura má unikátní údaje vč. razítka, kontaktů a poznámky. Systém je CROnem napojen na FIO API (automatické označení faktury po zaplacení) a je vždy poslán email o zaplacení.
img img img img img img img

Facebook registrace 0.1

Cena: 500,-
Plugin přidá možnost vytvořit klasický sunlight účet jedním kliknutím, bez vyplňování údajů. Máte tak nadále správu komentářů a všech aktivit plně pod dohledem. Na přání můžeme doplnit ukládání více dat z facebooku, či statistiky aplikace.
Demonstrační stránky - FKBoca.cz

Lexicon 1.0

Cena: 500,-
Slovník pro SunLight CMS vč. HCM modulu a správy s editorem. Slovníčka jsou vyfiltrovány automaticky podle počátečního písmena.
img img img img
Demonstrační stránky - vaszrak.cz | zadany.cz

Catalog 1.1

Cena: 2.500,-
Minikatalog firem s kompletní správou a filtrací. Firma obsahuje položky: jméno firmy, telefon, email, IČ s odkazem na podrobné informace, web, datum zápisu, informaci a autora. Firmy se vkládají do databáze skrze administraci či veřejný HCM modul. Poslední revize: 21.9.2012
img img img img
Demonstrační stránky - buchlovice.cz | infoplus.cz

Board 1.2

Cena: 3.000,-
Kompletní správa úřední desky pro obce. Rozšíření obsahuje datum vložení, kategorizace do 3 skupin (vč. správy), upload souboru, datum vyvěšení, datum svěšení (automatické), autora, integrovaný výsuvný kalendář. Výpis je pomocí HCM modulu s filtrací s počtem položek v kategorii. Výpis je prováděn pomocí dataTable jQuery. Poslední revize: 21.9.2012.
img img img img img
Demonstrační stránky - www.buchlovice.cz | www.ouvranov.cz

Profil+

(bude uvolněn pro použití zdarma)Cena: 250,-
Jde o rozšíření obsahové části profilu o pohlaví, Facebook, Twitter, bydliště a aktivitu uživatele (online & offline). Profil obsahuje i nové ikony. Modul je plně variabilně nastavitelný v administraci a je u něj garantována technická podpora.
Demonstrační stránky - jDaněk.eu

Licence

Jedna stránka100% z ceny modulu
Licence na 2 webové stránky+25% k původnímu modulu
Licence na 3 webové stránky+10% k původnímu modulu

Uživatel

  • registrace

Poslední komentáře

Podpora

Tomáš Smetka Osobní web Jirky Daňka
insuit.cz elfmark.info

Laserové operace očí a zraku dokáží odstranit oční vadu. Veškeré online filmy a seriály na jednom místě. Operace vašeho zraku laserem je dnes běžná věc.

Zajistíme pro celý Váš dům zateplení fasád, střechy, stropu i podlahy.Velmi kvalitní zabezpečení domu zajistí zabezpečovací kamerové systémy značky Jablotron.Potřebujete si opravit střechu nebo jinou výškovou práci? Půjčte si vysokozdvižné plošiny za výborné ceny.Vybavte se na zimu a nechte si namontovat fólie na okna, která ušetří nemalé finanční prostředky na vytápění..Celorepublikový specialista na interiérové a posuvné vnitřní dveře všech typů je firma Grimax. Cena rolet na okna a balkóny a žaluzií je u bratislavské firmy www.bezhmyzu.sk bezkonkurenční!.
icon Smety
„Webdesigner, technický potápěč a milittary paintballista.“
icon Jirka Daněk
„Amatérský programátor VB.Net, se zájmy o tvorbu a správu webu.“
icon Michal Landsman
„Grafik, kodér, webdesignér a automobilový nadšenec.“
icon Jan Valentík
„PHP programátor, HTML a CSS kódér a ten co se vždycky nechá ukecat :-)“
icon František Elfmark
Grafik, webdesignér, muzikant a amatérský fotograf.

© DesignFLOW.cz