HCM ModulyZásuvné moduly do SunLight.
RozšířeníPřídavné rozšíření RS.
ŠablonyVzhledy pro Váš web.
Vše o designu(X)HTML & CSS tipy a triky.
Kategorie: Rozšíření systému SunLight CMS

Export článku do PDF dokumentu - Articles2PDF

Export článku do PDF dokumentu - Articles2PDFRozšíření, které umožní vygenerovat článek do PDF souboru.

Toto rozšíření, které má na svědomí Jirka Daněk, Vám umožní vyexportovat článek do PDF dokumentu. Stáhněte soubor art2pdf_7_5_0.zip (pozor, balík má necelých 10MB) a vložte obsah do kořenového adresáře Vaší stránky. V administraci si také povolte "Povolit rozšíření" a v konfiguraci modulu zapněte "PDF Generátor".

Co umí a co neumí?

Toto rozšíření využívá knihovnu mPDF, bohužel, po vygenerování PDF dokumentu se nezobrazí náhled obrázku, který je zapsaný pomocí HCM modulu img (ximg však funguje). Je to zatím jediný bug, který jsem našel. V základním stylu pdf.css najdete elementy a prvky, které se stylují obecně. Máte-li ve svém systému zvláštní prvky, upravte si styl v konfiguraci modulu.

Komentáře rss

<Přidat komentář >

, Nefunguje odpovědět
avatar
Nainstaloval jsem si na locale nový SL a dal jsem si tam toto rozšíření a při uložení mi tam naběhne toto co mám udělat aby se články ukládali do PDF. Děkuji za vaše rady

Fatal error: Call to undefined function _publicAccess() in /data/web/virtuals/25292/virtual/www/pdf.php on line 5
, Funguje v nové verzi odpovědět
avatar
Bude to fungovat i v nové verzi SL ...?
odpověděl(a)
avatar
No to budes muset zkusit, ale rekl bych ze zmen v novem SL bylo celkem dost a bude to hazet minimalne nejaky Notice. A vzhledem k osobnim problemum, nemam cas a ani prostredky nejak svoje moduly upravovat/prepisovat pod novy SL 7

Uživatel

  • registrace

Poslední komentáře

Podpora

Tomáš Smetka Osobní web Jirky Daňka
insuit.cz elfmark.info

Laserové operace očí a zraku dokáží odstranit oční vadu. Veškeré online filmy a seriály na jednom místě. Operace vašeho zraku laserem je dnes běžná věc.

Zajistíme pro celý Váš dům zateplení fasád, střechy, stropu i podlahy.Velmi kvalitní zabezpečení domu zajistí zabezpečovací kamerové systémy značky Jablotron.Potřebujete si opravit střechu nebo jinou výškovou práci? Půjčte si vysokozdvižné plošiny za výborné ceny.Vybavte se na zimu a nechte si namontovat fólie na okna, která ušetří nemalé finanční prostředky na vytápění..Celorepublikový specialista na interiérové a posuvné vnitřní dveře všech typů je firma Grimax. Cena rolet na okna a balkóny a žaluzií je u bratislavské firmy www.bezhmyzu.sk bezkonkurenční!.
icon Smety
„Webdesigner, technický potápěč a milittary paintballista.“
icon Jirka Daněk
„Amatérský programátor VB.Net, se zájmy o tvorbu a správu webu.“
icon Michal Landsman
„Grafik, kodér, webdesignér a automobilový nadšenec.“
icon Jan Valentík
„PHP programátor, HTML a CSS kódér a ten co se vždycky nechá ukecat :-)“
icon František Elfmark
Grafik, webdesignér, muzikant a amatérský fotograf.

© DesignFLOW.cz