HCM ModulyZásuvné moduly do SunLight.
RozšířeníPřídavné rozšíření RS.
ŠablonyVzhledy pro Váš web.
Vše o designu(X)HTML & CSS tipy a triky.
Kategorie: Weblog

Design nového osobního webu jdanek.eu

Design nového osobního webu jdanek.euPár informací k mému novému webu. Design má na svědomí Tomáš...

Před několika lety jsem si pořídil svou první doménu (turtok-software.cz), která měla původně sloužit jako základna pro jeden dnes již opuštěný projekt. Časem jsem web používal pro různé účely, experimenty s php, reference mých webdesignů, a ke sklonku života domény jsem tam umístil některé z doplňků pro Sunlight CMS.

Poté jsem se přidal k projektu DesignFLOW.cz Tomáše Smetky a tak nějak nastal čas, ukončit život webu pro nějž již nemám využití. Ale neboť, jsem toužil mít konktrétní osobní web. Pořídil jsem si doménu jdanek.eu a Tomáše poprosil o design. Protože časově nestíhám a styl jeho designů mě oslovil. A další důvod je ten, že nejsem dobrý grafik...

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Citát na webu má hloubku. Chybí mi tam novinky (blog maybe), kontaktní formulář a přímá ukázka práce. mně je čerstvě 14 a mám zatím toto -> tombik.cz/index.php (index.html Vás přesměruje na landing page)
icon Smety odpověděl(a)
Smety
Ne kazdy tam chce mit contactform, novinky atd.

To je tva prace, nebo je to sablona?

Uživatel

  • registrace

Poslední komentáře

Podpora

Tomáš Smetka Osobní web Jirky Daňka
insuit.cz elfmark.info

Laserové operace očí a zraku dokáží odstranit oční vadu. Veškeré online filmy a seriály na jednom místě. Operace vašeho zraku laserem je dnes běžná věc.

Zajistíme pro celý Váš dům zateplení fasád, střechy, stropu i podlahy.Velmi kvalitní zabezpečení domu zajistí zabezpečovací kamerové systémy značky Jablotron.Potřebujete si opravit střechu nebo jinou výškovou práci? Půjčte si vysokozdvižné plošiny za výborné ceny.Vybavte se na zimu a nechte si namontovat fólie na okna, která ušetří nemalé finanční prostředky na vytápění..Celorepublikový specialista na interiérové a posuvné vnitřní dveře všech typů je firma Grimax. Cena rolet na okna a balkóny a žaluzií je u bratislavské firmy www.bezhmyzu.sk bezkonkurenční!.
icon Smety
„Webdesigner, technický potápěč a milittary paintballista.“
icon Jirka Daněk
„Amatérský programátor VB.Net, se zájmy o tvorbu a správu webu.“
icon Michal Landsman
„Grafik, kodér, webdesignér a automobilový nadšenec.“
icon Jan Valentík
„PHP programátor, HTML a CSS kódér a ten co se vždycky nechá ukecat :-)“
icon František Elfmark
Grafik, webdesignér, muzikant a amatérský fotograf.

© DesignFLOW.cz